לגלוש בין הגומות של מדשאות הגולף עם ה-GolfBoard

מאת יואב נקש יולי 25, 2014

גולף הוא תחביב ששמור בעיקר למקצוענים מענפי ספורט אחרים ולאלו שיש להם קצת יותר מזומנים וזמן חופשי מהרגיל. המרחק בין המדשאות הירוקות לים הכחול מצטמצם עם המצאתו של "גלשן" שמאפשר לגלוש בין גומה לגומה. קלי סלייטר בטוח יאהב את זה ואם יש לכם מנוי לפארק גולף יוקרתי אז אולי גם אתם... תכירו את גלשן הגולף ה- GolfBoard.

קלי סלייטר האלוף האגדי משוגע על גולף ועוסק בזה באופן עקבי מידי שבוע. יחד איתו יש עוד מקצוענים רבים שמוצאים בגולף דרך להתנתק, להתרכז ולנקות את הראש בטיולם בין גומות המרחבים הירוקים. את הדרך הארוכה בין גומה אחת לשנייה עושים בדרך כלל ברגל או עם קלנועית אך עם הגאדג'ט החדש אפשר פשוט לגלוש בין החורים. "גלשן הגולף" הוא בעצם כלי רכב חשמלי בעל ארבעה גלגלים שמאפשר לשחקן הגולף להתנייד ביתר קלות בין הגומות, לסחוב את המקלות ואת תיק הציוד ובעצם להפחית את הפגיעה הסביבתית בהשוואה לשימוש בקלנועיות.

golfboard גולף בורד גלשן-גולף

ה- GolfBoardהוא בעצם שילוב של סקייטבורד, סנואובורד וגלשן. קונספט הרכיבה עליו דומה מאוד לזה של הסאגויי (Segway) שבו יש צורך באחיזה של יד אחת במצערת השליטה. לגולשים ולגולפרים זהו הגאדג'ט האולטימטיבי. הגלשן-גולף מאובזר במערכת מחוונים של נורות לד, התאמת עוצמת הכוח, ומצערת מתכווננת להעצמת החוויה שברכיבה. ה"גולף-בורד" יכול לנוע בין 36 גומות בהטענה אחת (תלוי בתנאי השטח, משקל הנשיאה ובמידת ההתלהבות של הגולש / גולפר). הסוללה יוצרה במיוחד בכדי שתוכל לשאת משקלים עודפים ולנוע במדרונות תלולים וגבוהים בכל משטחי הגולף בעולם. אפשר להאיץ עם גלשן הגולף עד 11 קמ"ש (בערך באותה מהירות של קלנועית הגולף) ומחירה... 3500$ שזה בסביבות ה-12,000 שקלים.

גולף היה מאז ומתמיד ספורט של עשירים ועם המחיר של ה"גלשן" אפשר להבין את הבסיס לכך. את ה- GolfBoard המציאו למדשאות הירוקים של הגולף אבל אין כל סיבה שלא תוכלו להשתמש בו גם לנסיעה חופשית ברחבי העיר.

 

 

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים